hall effect current sensor BYD BSY2-50 4IOV2 suitable for various industrial electronic applications
Contact Now
working temperature : -40℃~+85℃
Current Range : ±150A
Voltage - Supply : ±15V
Band Width : 50kHz
Bidirectional Current Detection : Support
Description : ±150A Current Sensors RoHS