BYD BSY2-1504IOV2 Current Sensor Offering High Accuracy and Easy Installation for Electronic Systems
Contact Now
working temperature : -40℃~+85℃
Current Range : ±450A
Voltage - Supply : ±15V
Band Width : 50kHz
Bidirectional Current Detection : Support
Description : ±450A Current Sensors RoHS