Serially programmable MICROCHIP TCN75-3.3MOA temperature sensor with interrupt output and 3.3V supply voltage
Contact Now
Voltage - Supply : 2.7V~5.5V
Description : 2.7V~5.5V SOIC-8 Analog and Digital Output RoHS