Contact Now
  • 1
Temperature Range : -55℃~+125℃
Interface : Single-bus
Voltage - Supply : 1.8V~5.5V
Description : -55℃~+125℃ Single-bus 1.8V~5.5V TO-92 Analog and Digital Output RoHS